Haljasalade koristus

– soovite aeda, kus ei vedeleks praht, puulehed, murdunud puuoksad, jne? Meie aitame ja teeme teie aia korda. Võimalus on tellida oma aeda puulehtede multšimisteenus. Selle meetodi abil saab maapind rohkem toitaineid kui annab tavapärane lehtede koristus.

Muru niitmine

– teeme koostööd paljude suurte korteriühistutega ja hoiame nende muru korras. Teeme tööd raideriga ja vajadusel kasutame trimmerit, et saada ka äärekivide kõrvalt ja muudest keerulistest kohtadest kõik rohulibled kätte.

Hekkide lõikamine

– ilusa heki saamiseks on vaja järjepidevat ja ranget hooldust. Ühegi heki puhul ei ole õige teguviis lohakas ja kiire töö, sest ühe vale lõikega võib terve hekk saada rikutud. Kui soovite ilusat hekki, siis ei piisa, kui seda lõigata kord kahe aasta jooksul. Helistage meile, teeme teie heki kauniks!

Raadamine, võsalõikus

– vajate kiiresti ja soodsalt ülepinnalist võsalõikust? Lisaks on probleem lõigatud võsa koondamise ja utiliseerimisega? Enam ei ole tarvis muretseda – meie õppinud meeskond aitab teid. Võtke julgelt ühendust ja lepime hinna kokku!

Lume- ja jäätõrje

– poolemeetrine kohev lumi katusel on ilus ja talviselt muinasjutuline. Paraku ei pruugi maja katus arvata samamoodi, sest sulailmaga lumeraskus kolmekordistub ja katuse konstruktsioonid ei pruugi vastu pidada. Tõenäoliselt ei soovi keegi olla sellises hoones, mille katus võib iga hetk lumeraskuse all kokku vajuda. Lisaks tekivad lume sulamisel katuse äärele jääpurikad, mis on ohtlik juba ka kõrvaliste inimeste jaoks, sest majaomanik vastutab kolmandatele isikutele tehtud kahjude eest täiel määral. Ärge riskige iseenda ja oma lähedaste eluga. Korras ja hooldatud kinnisvara pakub turvatunnet.

Kõik tööd kõrgustes ja keerukates olukordades

– esitage meile väljakutse kõrgustes ja vabas õhus või soovi korral ka siseruumides. Köite abil pääseme peaaegu igale poole ohutult. Toome teie kassi või drooni alla ohutult ja tervelt (või ükskõik, mida või keda teil on parasjagu tarvis kõrgustest kätte saada). Võib-olla vajate hoopiski hinnalise eseme paigaldust kõrgemale kui ise julgete minna? Oleme saanud näiteks päringuid selliste konstruktsioonide kokkupanekuks, mida on tavainimesel raske teostada. Võtke meiega ühendust ja esitage meile väljakutse.

Vihmaveerennide puhastus

– oleme saanud ka väljakutseid vihmaveerennide puhastamisele, kuna tõstuk ei ulatu või ei saa aparaat mingil muul põhjusel rennidele lähedale. Me kindlasti aitame!
    (lubatud jpg ja png pildiformaat, max pildi suurus 5MB)

    Roland Kontkar
    Arborist