Ettevõte võtab vastutuse!

On vähe ettevõtteid, kes mõtlevad oma klientide rahulolule ka siis, kui töö käigus peaks juhtuma õnnetus. Just selle nimel on ArborWorks OÜ sõlminud vastutuskindlustuse lepingu, mis tagab turvatunde nii juhtkonna kui kliendi jaoks. Võtame oma tööd tõsiselt, kuid veelgi olulisemaks peame vastutust kliendi hinnalise vara ees.

Toome näite elust enesest:

Viljandis asuv korteriühistu korraldas hanke, sest sooviti raiuda ühistu hoovist maha suur jalakas. Hanke võitis odavpakkumise teel ettevõttena teenust pakkuv kutsetunnistuseta isik (kusjuures pakkujate vaheline summade erinevus ei olnud suur). Kahjuks ei läinud kõik plaanipäraselt, sest teenuse osutaja langetas suure (läbimõõduga 40 cm) oksaharu otse äsja renoveeritud verandale. Õnnetuse tagajärjed ei olnud mõistagi ilusad, aga kõik oli parandatav. Paraku pani töö teostaja aga kiiresti tõstuki kokku ja lahkus. Ühistu esimees püüdis temaga pikemat aega ühendust võtta, kuid tulutult.

Ühistul ei jäänud muud üle, kui korraldada uus hange ja likvideerida tekkinud kahjud ise. Hanke võitsime meie ning puu sai langetatud ohutult.

Siit moraal – valige hoolega, millise teenusepakkuja oma kinnisvara ümbrusega tegelema lubate. Vajadusel kontrollige pädevust tõendavaid dokumente!

NB! KLIENDIL ON ÕIGUS KÜSIDA DOKUMENTE, MIS TÕENDAVAD KUTSET, VASTUTUSKINDLUSTUST VÕI TEISI PÄDEVUSI.

Ärge olge “näide elust enesest” – oma kinnisvara saatusega ei tasu riskida.

MEIE TUNNISTUSED JA SERTIFIKAADID